BOOK HOLIDAYS IN MIELNO - ON THE BALTIC SEA

The facility is located in Mielno, in the sea microclimate zone:

170 m to the sea, 50 m to Lake Jamno (boat trips, fishing) The buildings are surrounded by greenery.

Fishing enthusiasts can indulge in their passion by fishing for numerous species of fish in Lake Jamno (including bream, zander, European eel, pike, tench, crucian carp, perch, roach).

Ośrodek wypoczynkowy Astoria w Mielnie dysponuje 5 budynkami wypoczynkowymi o wysokim standardzie. Na którym znajduje się wiele atrakcji i udogodnień. Wyposażenie ośrodka pozwala na aktywny wypoczynek na terenie Astorii. Okolica to piękna przyroda, czysta plaża, do wyboru morze albo jezioro. 

NASZE DOMY WYPOCZYNKOWE

DOM WYPOCZYNKOWY NINA

Dom „NINA” został wybudowany w stylu dworku kaszubsko-pomorskiego. Mieści się w nim kilkanaście pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z prysznicem i wc, balkon lub taras z meblami balkonowymi.

DOM WYPOCZYNKOWY ALA

Budynek „ALA” jest repliką budynku „NINA”. Na każdym z pięter znajduje się jeden duży pokój z łazienką z prysznicem i wc, loggią, balkonem lub własnym placykiem z ławo-stołem i parasolem.

DOM WYPOCZYNKOWY TOM

Budynek „TOM” usytuowany jest pośrodku posesji. Swoją architekturą i wykończeniem elewacji nawiązuje do jachtu ze schodkami przypominającymi trap.

DOM WYPOCZYNKOWY MAŁGOSIA

W domu znajduje się 20 apartamentów 2, 3 lub 5 osobowych. Każdy z apartamentów ma własną łazienkę, taras. Wyposażenie obejmuje media oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. 

Generalnie należy opisać wszystko co jest istotne dla obiektu.

DOM WYPOCZYNKOWY GEORGE

W budynku „GEORGE” mieszczą się duże pokoje wieloosobowe . Każdy z nich ma łazienkę z wc, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, koc plażowy i parawan oraz balkon z meblami balkonowymi.

DODATKOWE ATRAKCJE NA KTÓRE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Budynki

Budynki ośrodka otoczone są zielenią

Jezioro

50 m do jeziora Jamno (rejsy statkiem, wędkowanie)

Plaża

170m od morza i czystej, szerokiej plaży

Plac zabaw

Plac zabaw dla dzieci

Trampolina

Trampolina i gokarty

Grill

Grill i plac do grillowania

Close Menu