BUCHEN SIE URLAUB IN MIELNO - AN DER OSTSEE

Obiekt znajduje się w Mielnie w strefie mikroklimatu morskiego: 170 m do morza, 50 m do jeziora Jamno (rejsy statkiem, wędkowanie) Budynki otoczone są zielenią. Miłośnicy wędkowania mogą oddać się swojej pasji łowiąc liczne gatunki ryb w jeziorze Jamno (występuje tu m.in. leszcz, sandacz, węgorz europejski, szczupak pospolity, lin, karaś, okoń, płoć).

Ośrodek wypoczynkowy Astoria w Mielnie dysponuje 5 budynkami wypoczynkowymi o wysokim standardzie. Na którym znajduje się wiele atrakcji i udogodnień. Wyposażenie ośrodka pozwala na aktywny wypoczynek na terenie Astorii. Okolica to piękna przyroda, czysta plaża, do wyboru morze albo jezioro. 

NASZE DOMY WYPOCZYNKOWE

DOM WYPOCZYNKOWY NINA

Dom „NINA” został wybudowany w stylu dworku kaszubsko-pomorskiego. Mieści się w nim kilkanaście pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z prysznicem i wc, balkon lub taras z meblami balkonowymi.

DOM WYPOCZYNKOWY ALA

Budynek „ALA” jest repliką budynku „NINA”. Na każdym z pięter znajduje się jeden duży pokój z łazienką z prysznicem i wc, loggią, balkonem lub własnym placykiem z ławo-stołem i parasolem.

DOM WYPOCZYNKOWY TOM

Budynek „TOM” usytuowany jest pośrodku posesji. Swoją architekturą i wykończeniem elewacji nawiązuje do jachtu ze schodkami przypominającymi trap.

DOM WYPOCZYNKOWY MAŁGOSIA

W domu znajduje się 20 apartamentów 2, 3 lub 5 osobowych. Każdy z apartamentów ma własną łazienkę, taras. Wyposażenie obejmuje media oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. 

Generalnie należy opisać wszystko co jest istotne dla obiektu.

DOM WYPOCZYNKOWY GEORGE

W budynku „GEORGE” mieszczą się duże pokoje wieloosobowe . Każdy z nich ma łazienkę z wc, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, koc plażowy i parawan oraz balkon z meblami balkonowymi.

DODATKOWE ATRAKCJE NA KTÓRE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Budynki

Budynki ośrodka otoczone są zielenią

Jezioro

50 m do jeziora Jamno (rejsy statkiem, wędkowanie)

Plaża

170m od morza i czystej, szerokiej plaży

Plac zabaw

Plac zabaw dla dzieci

Trampolina

Trampolina i gokarty

Grill

Grill i plac do grillowania

Menü schließen